Результат пошуку зображень за запитом "безпритульні тварини"

Згідно закону, собаки, незалежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову.

“Основне завдання, яке стоїть перед нами – це перш за все регулювання чисельності безпритульних тварин, забезпечення належних умов утримання та поводження з тваринами”, – йдеться у звіті, пишуть Версії.

18 квітня 2017 року між ГО «Міжнародні системи реєстрації» та Івано-Франківською міською радою був підписаний меморандум про співпрацю з метою обліку та контролю за популяцією тварин в м. Івано-Франківську. Були закуплені електронні мітки для тварин (чіпи) та сканери, що дало можливість використовувати систему ідентифікації тварин animal-id.info. У 2018 році було прочіповано 123 тварини.

У липні 2017 року провели підрахунок безпритульних тварин у Франківську та приміських селах. Результат підрахунку показав, що у місті налічується близько 1120 безпритульних собак, і 8,2 % з них – потенційно власницькі собаки. Це вказує на те, що в місті є досить впливова кількість власників собак, які випускають своїх домашніх улюбленців на прогулянку без догляду. Такі собаки сприяють росту популяції собак, якщо вони не стерилізовані. Саме тому надзвичайно важливо сприяти тому, щоб домашні тварини не знаходилися на вулиці без нагляду власників.

Також був укладений трьохсторонній меморандум про співпрацю між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, комунальним підприємством «Полігон ТПВ» та благодійною організацією «благодійний фонд «Дім сірка». Меморандум про співпрацю направлений на захист від страждань і загибелі тварин внаслідок жорстокого поводження з ними.

З метою регулювання чисельності безпритульних тварин комунальне підприємство «Полігон ТПВ» провидить вилов та стерилізацію. Відловлені безпритульні тварини, які є безпечними, проходять стерилізацію з післяопераційною перетримкою та вакцинацію. Під час стерилізації тварину реєструють та присвоюють відповідний номер, на вухо чіпають кліпсу і після перетримки передаються у громадські організації, опікуну або повертаються до попереднього місця вилову. Кількість простерилізованих тварин за 2017 рік склала 592 тварини, а у 2018 року – 573 тварини.