З метою підтримки діяльності органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради проводить щорічний міський огляд-конкурс на кращий будинковий, територіальний комітет, краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Відповідно до затвердженого рішення виконавчого комітету від 21.07.2016 року за №493 Положення в конкурсі беруть участь зареєстровані будинкові, територіальні комітети, об’єднання співвласників багатоквартирного житла, розташовані на території міста.
Заяви на участь у конкурсі подаються в Департамент житлової, комунальної політики за адресою вул. Незалежності, 7 каб. 204 (відділ надання житлових послуг) на ім’я голови конкурсної комісії – першого заступника міського голови М. Вітенка.

Для зручності в оформленні матеріалів Департаментом підготовлено бланки заяви на участь, реєстраційна картка (форма №1) та шаблон матеріалів на конкурс. Зазначені документа в електронній або паперовій формі можна отримати в Департаменті житлової, комунальної політики та благоустрою (вул. Незалежності, 7, каб. 204, відділ надання житлових послуг, тел. 53-21-82).

Основними критеріями конкурсу є:
– утримання вуличних і дворових територій;
– благоустрій, будівництво, встановлення і утримання споруд, архітектурних форм;
– озеленення території;
– залучення жителів до спільного вирішення питань благоустрою території та утримання житла;
– надання допомоги громадянам похилого віку, інвалідам, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, внесення пропозицій з цих питань до виконавчого комітету міської ради;
– сприяння правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку;
– сприяння депутатам різних рівнів в організації зустрічей з виборцями, прийому громадян;
– стан будинку, прибудинкової території;
– стан роботи з озеленення прибудинкової території, вулиць, і т.д.
– наявність дошок оголошень та стан аншлагів та номерних знаків;
– стан та збереження пам’яток історії;
– стан озеленення балконів;
– організація роботи з населенням, роль будинкових комітетів та ОСББ в роботі з населенням;
– особистий прийом громадян керівництвом будинкового комітету та ОСББ.
Документи приймаються до 30.09.2016 року.

Підсумки огляду-конкурсу визначаються на засіданні комісії. Переможців огляду-конкурсу буде нагороджено грамотами виконавчого комітету міської ради, подяками міського голови та грошовими преміями у розмірі затвердженого рішенням комісії. Призовий фонд конкурсу – 50 тис. грн.

Про місце та дату нагородження переможців буде повідомлено додатково.