Результат пошуку зображень за запитом франківськ комунальні автобуси

Очікувана вартість – 48 млн грн. Тендерні пропозиції можна подавати до 20 березня, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Серед вимог КП до автобусів – вони мають бути нові, виготовлені не раніше як у 2019 році. У салоні має вміщатися не менш як 90 осіб, з них не менш як 28 місць – для сидіння.

читайте також: В Івано-Франківську презентували турецькі автобуси (фото)

Крім того, у них мають бути напівм’які, антивандальні сидіння. Спинки сидінь повинні мати поручні для пасажирів, що стоять.

У дверях – наявність функції проти затискання та блокування руху автобуса при відчинених дверях і блокуванням дверей на відкривання при русі, функції зовнішнього відкривання дверей пасажирами.

Також в автобусі має бути присутній звуковий інформатор – цифровий з автоматичним і через мікрофон інформування пасажирів в салоні.

Автобус має бути оснащений п’ятьма відеокамерами: одна камера для заднього огляду, три для спостереження за пасажирським салоном, одна для переднього огляду з місця водія (як відео реєстратор). Камери мають володіти можливістю запису протягом 20 годин та зберігання записів протягом 72 годин.

Довжина автобусів – 11,9-12,1 м, ширина – 2,5-2,55 м, висота – 2,99-3,3 м. Постачальник повинен надати гарантію на автобуси 24 місяці або 100 тис км.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!