Поруч були пачка підгузників та дитяче харчування, пишуть Версії з посиланням на   “Галку”.

Хлопчика залишили у так званому “Вікні життя” – спеціальному пункті, де жінка, яка хоче відмовитися від новонародженої дитини, анонімно може залишити своє немовля.

“Цей бебі – бокс може запобігти випадкам, коли немовля залишають у небезпеці, а також допомогти жінці уникнути суспільного осуду. З 2014 року діє “Вікно життя” у КНП “МДКЛ” Івано-Франківської міської ради. За час його існування не було жодної дитини. І ось 2.06 близько 18 години недоношений хлопчик вагою 2.400 грам та зростом 46см, поруч упаковка памперсів та банка з дитячим харчуванням. За мить малюк оглянутий черговим лікарем та реаніматологом. На щастя, здоров’ю та життю дитини нічого не загрожувало”, – йдеться у повідомленні дитячої лікарні у Фейсбуці.

Оперативно спрацювали працівники ювенальної провенції та служби справах дітей, яким медики повідомили про даний випадок.
Згідно статутної діяльності, заклад обслуговує дітей з 28 днів життя, а тому для детального обстеження та подальшого спостереження дитина повинна бути переведенна в спеціалізоване відділення для новонароджених ОДКЛ.

Медики лікарні мають надію, що малюк буде рости здоровим та щасливим, і обов’язково відчує турботу та тепло материнських рук.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!