У Франківську покажуть виставу-розслідування французького режисера

За словами головного режисера театру Жюля Одрі, це вистава-розслідування, роздуми про еміграцію. Її передісторія почалася зі знайомства з мешканкою Івано-Франківська Оленою, яка народилася у Франції, у родині емігрантів з України. Батьки Олени повернулися в Україну, піддавшись радянської пропаганди про низькі ціни та безкоштовні земельні ділянки. Пані Олена жодного разу не побувала у Франції після іміграції, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

“Це продовження теми спогадів. Розпочинається вона ще у виставі “Фелікс Австрія”. Коли я випадково зустрів жінку – Олену (Елен), яка розмовляла французькою. Я задумався, як можна жити 70 років в Україні, мріяти повернутися до Франції і не забути мову? Як це – жити за кордоном? Як ми можемо пізнати себе, коли ми не вдома?”, – каже Жюль Одрі.

Генеральний директор Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський розповів, що актори два тижні грали у районах та селах нашої області.

“Але вчора, у зв’язку з тим, що Івано-Франківськ вже належить до помаранчевої зони, ми відкрили сезон. Вдруге, вже в себе на сцені, “Гуцулкою Ксенею”. Мусимо відігравати ті вистави, віддавати борги нашим глядачам. Я дуже тішуся вкотре, що в нас є Жюль Одрі. Він якимись своїми дивними методами, речами, дбає про українсько-французькі зв’язки”.

Вистава буде камерною, зал буде заповнений на 50 %.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!