73 правоохоронці (слідчі, оперуповноважені, поліцейські секторів реагування патрульної поліції та інших служб ГУНП в області), які успішно пройшли конкурсний відбір у прикарпатську поліцію, а також чотирьохмісячні курси навчання першопочаткової підготовки в Одеському державному університеті внутрішніх справ, Львівському державному університеті внутрішніх справ та Національній академії внутрішніх справ м. Київ довели, що готові до виконання службових обов’язків в поліції і сьогодні урочисто заприсягнули на вірність українському народові.

Урочистості розпочалися з виконання гімну України.

Зі словами привітання до поліцейських звернувся заступник начальника Головного управління Національної поліції полковник поліції Ігор Бабюк, який наголосив, що обраний поліцейськими шлях покладає на них обов’язок завжди залишатися відданим українському народові, постійно вдосконалювати свою професійну майстерність, з високою відповідальністю виконувати поставлені завдання, бути чесними та дисциплінованими.

«Служіть та захищайте український народ і завжди пам’ятайте слова «Присяги». Батьківщина довіряє вам охороняти спокій та забезпечувати безпеку громадян, дотримання конституційних прав кожного громадянина. Будьте певними, що ваша відданість обов’язку правоохоронця, професійність та допомога завжди буде належно оцінена людьми», – з такими словами звернувся Ігор Васильович до новобранців.

 

Після привітання відбулася церемонія урочистого складання Присяги працівника Національної поліції.

Новобранці кажуть, що з нетерпінням чекали цього урочистого дня, щоб скласти Присягу і запевнили у вірній службі українському народові.

Інформує сектор комунікації ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області.