У вітальному слові посадовці побажали новому очільнику ДОЗу плідної праці та високих результатів.

Довідково

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”  розпорядженням облдержадміністрації від 28.09.2020 року №  279-к  призначено Дмитренка Ігоря Анатолійовича на посаду директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації тимчасово, на період дії карантину, шляхом укладання контракту про проходження державної служби.

Дмитренко І. А.   народився 31 січня 1985 року, громадянин України. Освіта повна вища, закінчив у 2006 році  Івано-Франківський державний медичний університет за спеціальністю “Стоматологія”, лікар-стоматолог;  у 2008 році – магістр медицини з фаху ”Стоматологія”.

Також у 2017 році  закінчив Тернопільський національний економічний університет‚ за спеціальністю “Менеджмент організацій і адміністрування”, спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування, та за спеціальністю “Право”, спеціаліст з права.

У 2013 році Ігорю Дмитренку присуджено науковий ступінь  кандидата медичних наук, у 2015 році – присвоєно вчене звання доцента кафедри ортопедичної стоматології.

Ігор Дмитренко має відповідний досвід роботи. Працював лікарем-інтерном за спеціальністю ”Стоматологія” Долинської центральної районної лікарні, викладачем-стажистом‚ асистентом кафедри ортопедичної стоматології Івано-Франківського державного медичного університету. До цього часу працював доцентом кафедри ортопедичної стоматології Івано-Франківського державного медичного університету та заступником головного лікаря медичного центру ТзОВ ”Альтмед” (м. Івано-Франківськ) за сумісництвом, пишуть Версії з посиланням на сайт ОДА.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!