Керівник бізнесу масових платежів та переказів Прикарпатського РУ ПриватБанку Ігор Гакало повідомив, що в Івано-Франківську проект почали реалізовувати одним з перших міст країни.  Щоб скористатися послугою, на смартфон потрібно завантажити додаток Приват24, відсканувати QR-код, що зображено на спеціальних стікерах у тролейбусах. Оплачений квиток слід “компостувати” у смартфоні та пред’явити кондуктору чи контролеру. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Люди зможуть самі визначати, як їм краще оплатити проїзд. У цьому випадку не треба чекати на здачу. Хочемо, щоб пасажирам зручніше було користуватися громадським транспортом”, – прокоментував керівник КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк.

Також розглядається можливість запровадження квитка, який діятиме місяць, тиждень. Будуть зроблені кроки, щоб унеможливити шахрайство, наприклад, пересилаючи фото квитка через блютуз.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що у місті шукають альтернативу електронному квитку, на запровадження якого слід витратити багато коштів.

“Нам потрібно усучаснити громадський транспорт, докупити тролейбусів, автобусів”, -додав він.

Послугою за тиждень вже скористалися близько ста пасажирів. З кожним днем кількість користувачів зростає.