З 1 серпня починають діяти нові правила адаптивного карантину. Івано-Франківськ потрапив до “помаранчевої” зони. Згідно постанови Кабміну, серед інших обмежень, в місті також забороняється діяльність спортзалів та фітнес-центрів, пишуть Версії.

У Франківську не згодні з таким рішенням і вважають його необґрунтованим.

“Рішення зовсім неоправдане. Я не бачив жодної статистики, що джерелом інфекції є саме спортзали. Навпаки в зону ризику потрапляють люди з патологіями серця чи іншими хворобами. Я радий, що є представники спорту. Нам цікаво буде почути компетентне пояснення таким діям. Будь який тренер скаже, що багато дітей за час карантину не лише не потрапили в збірні, а взагалі відмовилися від спорту”, – відмічає тренер із бойових мистецтв Сергій Демчук.

Протестувальники провели перед Білим домом розминку та відкрите тренування.

“Пропустити три тренування – це катастрофа. А потім від нас хочуть медалей, а як їх отримати, коли зали закриті. Оскільки у нас є представник президентської гілки влади, очікую зустрічі з ним, щоб дізнатися, коли це завершиться”, – каже стронгмен, володар титулу «Найсильніша людина Прикарпаття» Володимир Пиндус.

За словами протестувальників, у спортзалах дотримуються абсолютно усіх санітарних правил, клієнти тримають дистанцію, є антисептики, температурний скринінг, засоби індивідуального захисту. Та й бажаючих позайматись у спортзалах зараз не так багато.

“Наша спортивна спільнота дуже дружня, ми можемо швидко організуватися, щоб захистити свої права”, – відмічають на протесті.

Організатори написали відкритого листа голові ОДА, Президенту і Прем’єру.

Мітингувальники запрошують до діалогу представників влади. Поки вийшов тільки мер міста Руслан Марцінків.

Відео за посиланням.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!