Шведінг в місті відбуватиметься вже втретє, але цьогоріч формат змінять та розширять. Шведінг – процес створення любительських ремейків на відомі фільми, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

За словами організатора Шведінгу Наталії Кобрин, учасникам забороняється користування професійною технікою, кіноремейки команди зніматимуть на смартфон. За 24 години команди повинні зняти кіноремейк тривалістю 5 хв. Загалом потрібно 10 команд по 3-5 осіб.

“Для того, щоб взяти участь найперше потрібно організувати команду, зайти на сайт http://swednig.in.ua/ зареєструватись та сплатити організаційний внесок. Ми виберемо 10 фільмів і розприділимо шляхом жеребкування кожній з команд’“,- каже Кобин.

Для команд будуть оголошені також додаткові завдання, які мають бути висвітлені в кіноремейку.

Цього разу список фільмів буде опублікований 10 березня на офіційній сторінці в Фейсбуці. 31 березня, ввечері команди дізнаються назви фільмів, на які потрібно відзняти ремейк.

1 квітня відбуватиметься зйомка ремейків, виготовлення реквізитів та декларацій. Також самостійно потрібно буде попрацюваи над звуками. 2 квітня о 18-й годині в приміщенні Театру Ляльок відбудеться показ робіт. Цього разу призовий фонд 1000 гривень, переможця обиратиме журі із 5 осіб.

Загалом переможців обиратимуть в номінаціях: найкраща акторська гра, найкращий реквізит, найкращі титри та найкращий кіноремейк.