21273143_1867640490221467_5330131046832059895_o

Зокрема, під час «оперативки» розглянули питання про відзначення «Свята спорту» в місті Івано-Франківську. Захід відбудеться з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту у суботу, 9 вересня, на Вічевому майдані. Про це пишуть Версії з посиланням на West News.

Так, в рамках спортивного свята якого відбудеться Ярмарок спорту. Зокрема, представити свій напрямок матимуть нагоду понад 20 спортивних організацій, федерацій та спортивних шкіл Івано-Франківська.

Окрім того, в рамках “Свята спорту” розпочнеться офіційна церемонія нагородження кращих спортсменів, тренерів та фахівців галузі фізичної культури та спорту.

Зокрема, до участі в Ярмарку зголосились футбольний клуб “Прикарпаття”, ДЮСШ “Ніка-05”, баскетбольний клуб “Говерла”, флорбольний клуб “Фрідом”, тенісний клуб “AliaS”, спортивний клуб “Лідер”, обласні федерації легкої атлетики та шашок, міські федерації настільного тенісу та регбі, обласна ДЮСШ, СДЮШОР №1 з гімнастики, міські ДЮСШ №2 та №3, а також міський центр “Інваспорт” та міський центр “Спорт для всіх”.

«Запрошуємо усіх переглянути ці заходи, які триватимуть щонайменше п’ять годин», – розповів директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.

«Нажаль мене не буде, я зі своїм заступним поїду в зону АТО», – додав Руслан Марцінків.