На Вічевому майдані зібралося кілька сотень молоді та дітей. Захід ініціювали працівники управління Національної поліції та патрульної поліції. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

“Якщо молода людина, дитина, будь-хто є учасником флешмобу, то це їй запам’ятається якнайкраще, і така форма найбільш дієва для профілактики”, – зазначила Зорина Кречко, працівник прес-служби головного управління поліції в області.

Хореограф танцювальної школи Влада Ями та фіналістка шоу “Танцюють всі – 9” 19-річна Ілона Федорко провела флешмоб. Спочатку з командою танцюристів продемонстрували танець.

Потім Ілона навчила усіх охочих кількох неважких танцювальних рухів, які дещо схожі на рухи регулювальників на дорозі.

“Флешмоб імпровізований. Всі рухи виконані вперше, – зазначила Ілона Федорко. – Я підбирала рухи, щоб вони були трохи схожі на регулювання дорожнього руху”.

Флешмоб стартував 20 березня у Миколаєві і вже побував у кількох містах України. Естафету Івано-Франківськ перейняв від Тернопільської області. Поліція Тернопільщини передала поліції Прикарпаття символи акції  мапу України та іграшку-поліцейського. На мапі кожна область залишає свої побажання та передає їх далі. Завтра символи поїдуть на Закарпаття.