Тренінг  під назвою “Особливості психологічної реабілітації, адаптації учасників бойових дій. Трудові права і можливості для учасників бойових дій: реалії, потреби, діяльність” організовує ГО “Поступовий гурт франківців”. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

 

За словами представниці Івано-Франківського обласного центру зайнятості Людмили Сірко, за півроку послугами служби зайнятості скористалися 1329 учасників антитерористичної операції.

 

“Працевлаштовано 203 бійців АТО. Наразі на обліку перебувають 510 осіб. Також вони користуються різними послугами: дев’ять осіб отримали одноразові виплати для початку власної справи, 66 осіб проходили навчання, 150 осіб брали участь у громадських роботах тимчасового характеру”, – повідомила вона.

 

Сірко сказала, що  служба зайнятості зараз пропонує понад 1270 актуальних вакансій різного типу.

Учасник бойових дій Андрій Гнатів вважає, що забезпечення працевлаштування та освіти і взагалі, психологічної підтримки та інтеграції у суспільство учасників бойових дій – це дуже актуальна тема.

 

“Україна має малий досвід у сфері реабілітації бійців. Подібні тренінги допомагають глибше зрозуміти те, які заходи потрібно впроваджувати для допомоги учасникам бойових дій”, – переконаний Гнатів.

 

“Коли воїн повертається додому – це щастя, але воно без мети. Людина повинна мати якусь мотивацію у житті. Будь-яка діяльність буде позитивно сприяти адаптації бійця у мирному житті”, – додав він.

Тренінг для бійців антитерористичної операції триватиме 22-23 серпня.