У Франківську реалізують Plan B

Подія віртуально поєднає три міста — Івано-Франківськ, Харків та Лисичанськ. Про це Суспільне Карпати повідомили організатори фестивалю.

“Кожне місто покаже, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту. Головна ціль фестивалю — показувати актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об’єднувати їх у прагненні робити важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст”, – пишуть організатори.

Фестиваль матиме дві частини – конференцію Plan B Day та музичний фестиваль Plan B Night. На конференцію організатори запросили українських та закордонних спікерів.

У програмі Plan B Day – мотиваційні виступи від активістів, креаторів та культурних діячів, кейси від соціальних підприємців, міжсекторальні дискусії про виклики сьогодення, відкриті інтерв’ю про тренди соціальних інновацій, лекції щодо можливостей фінансування проєктів.

Plan B Night зосередиться на локальній електронній сцені та новій українській музиці. Програму доповнить візуальна частина. Окремою подією є серія воркшопів Idea Boot Camp.

Під час онлайн-нетворкінгу можна буде створити міжсекторальні проєкти та знайти для цього партнерів та команду.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!