Світлина від Hoppy Fest.

Під час фестивалю свої хмільні напої представлять 10 невеликих пивоварень з Івано-Франківська, Києва, Львова та Закарпаття. А це – понад 50 сортів крафтового пива. Крім цього, відвідувачі фестивалю матимуть змогу спробувати рідкісні позиції віскі від невеликих виробників зі всього світу, пишуть Версії.

Головна мета фестивалю – розвиток культури споживання якісного алкоголю в Івано-Франківську. Організатори наголошують, що крафтове пиво і віскі – це благородні напої, які є спорідненими. Адже виготовляються завдяки головному спільному інгредієнту, тобто, солоду.

Крім різноманіття смаків, франківці та гості міста матимуть змогу насолодитися вініловою музикою та мелодіями саксофону.

Місце проведення фестивалю – Промприлад.Реновація. Початок о 15:00. Вхід для гостей фестивалю вільний. Спробувати пиво від кращих пивоварень можна буде зі спеціальних фірмових бокалів, які виступатимуть у якості своєрідних “квитків” фестивалю.

Довідково: Фестиваль крафтового пива Hoppy Fest відбувається в Івано-Франківську не вперше. У 2016 році подія проходила під статусом міжнародної та зібрала понад 6 тисяч відвідувачів.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!