В олімпіаді взяли участь учні з Івано-Франківської, Одеської, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської областей, повідомляє прес-служба університету, пишуть Версії з посиланням на Репортер.

Учасники отримали призи: грошові винагороди та сертифікати, що забезпечують суттєві знижки на навчання в університеті Короля Данила. Переможець олімпіади отримала сертифікат на безкоштовне навчання у закладі.

«Доброю традицією нашого навчального закладу стала підтримка обдарованої молоді. Протягом навчального року ми проводимо чимало конкурсів наукового, мистецького та спортивного напрямків. Ми даємо змогу талановитим випускникам шкіл отримати якісну вищу освіту, відвідати з навчальним поїздками університети різних країн світу, стати учасником різних програм та отримати не лише український, але й іноземний диплом», – розповідає ректор Університету Короля Данила Андрій Луцький.

1 місце на олімпіаді отримала Радченко Христина, Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1
2 місце – Овчарик Юлія, Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради
3 місце – Палазюк Вікторія та Зарічанська Каріна, Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей № 7 Вінницької міської ради.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу “402”

Читайте «Репортер» у Telegram – ли