За роки свого існування ця подія стала важливим місцем зустрічей і для української публіки, яка охоче відкриває для себе винахідливість та розмаїття французьких митців, і для мистецтвознавців та знавців театрального мистецтва, для яких це – нагода зустрітися зі своїми французькими колегами.  Про це пишуть Версії з посиланням на сайт ОДА.

 Кожного квітня фестиваль пропонує різноманітну програму в сфері образотворчого мистецтва, кіно, літератури та інших галузей культури. Зазначимо, що «Французька весна» відбувається  у багатьох  містах України – Києві, Дніпрі, Донецьку, Харкові, Львові та Одесі. Цього року фестиваль відбувся і в Івано-Франківську.

До організації мистецького проекту долучилися представники обласної влади,  посольства Франції у м. Києві, Івано-Франківської торгово-промислової палати та Благодійного фонду «Україна Інкогніта».

У рамках фестивалю презентувалися французькі фільми, пронизані темами кохання, весни та романтики. Також прикарпатці мали змогу послухати композиції у виконанні відомого французького тріо Гійома Лопеза, переглянути стрічки короткометражного кіно «Довгі ночі короткого метра» і фільм Кейтель Куілівье «Сюзанн» тощо.

За словами голови облдержадміністрації Олега Гончарука, проведення подібних фестивалів сприяє туристичній привабливості Івано-Франківська. «Ми не лише популяризуємо мистецький потенціал області, але й намагаємося співпрацювати з митцями різних країн, – зазначив очільник Прикарпаття. – Переконаний, що налагодження зв’язків через галузь культури є дуже важливим. Втілення у життя подібних спільних проектів має і позитивні економічні наслідки, адже сприяє налагодженню нових контактів у різних галузях».