Про це пишуть Версії з посиланням на

https://pp.vk.me/c636828/v636828767/407b8/WQW0OjTV3IA.jpg

Щоб майбутнє держави тішило перспективами нам, уже зараз, необхідно подбати про молоде покоління, яке їх творитиме. Саме із цих переконань Благодійний фонд «Мистецький храм» уже дев’ять років поспіль проводить грандіозний мистецький проект для дітей із соціально незахищених категорій. Його основною метою є відкриття та розвиток нових талантів, подальша підтримка обдарованих дітей.

Слід зазначити, що зараз в Україні практично нема подібних заходів, які дають можливість дітям відчути себе справжніми зірками, взяти участь у фестивалях чи конкурсах без грошових внесків і, за свої таланти, отримати направду дорогі й коштовні подарунки. Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм» не тільки дає їм таку можливість, а й забезпечує проживанням, харчуванням та культурно-розважальною програмою.

Як завжди, цьогорічний фестиваль проходив два дні. 18 грудня в обласній філармонії відбувся конкурс фестивалю де виступали усі учасники, їх можливості, таланти та професіоналізм оцінювали члени високоповажного журі на чолі з заслуженою артисткою України Тетяною Піскарьовою.

З поміж усіх конкурсантів обрали тринадцять найкращих.

Особливими ізюминками були п’ятирічні Вероніка Морська із Білої Церкви та Матвій Крупський з м. Миколаєва. Незважаючи на те, що у фестивалі за Положенням беруть участь діти з шести років Оргкомітетом було прийнято рішення зробити виняток для юних співаків. І не даремно, у молодшій віковій категорії дівчинка зайняла перше місце та склала серйозну конкуренцію навіть десятирічним конкурсантам.

Унікальність свого таланту зуміла продемонструвати 15-ти річна піаністка Ольга Кожушна із Вінниці, саме їй вперше за останні сім років вдалося перемогти усіх вокалістів та завоювати гран-прі музичним мистецтвом: «Цей фестиваль назавжди залишиться у моєму серці. Спогади про нього радісні та щасливі. Усі учасники були гідними конкурентами. Я пишаюся, що змогла завоювати гран-прі й отримала у подарунок гарненьку шубку, яка стала справжнім сюрпризом. Безмежно вдячна своїй вчительці Ганській Ользі Олександрівні за чудову підготовку. Ми надзвичайно багато працювали щоб досягнути бажаного результату.

Хочу сказати що такий конкурс є дуже потрібним, адже талановиті діти з різними соціальними статусами отримують тут підтримку та відчувають, що їх праця оцінена. Організатори фестивалю влаштували справжнє свято для учасників із цікавою розважальною програмою та подарунками.

Ще я познайомилася із багатьма різними людьми і ми стали друзями. Дуже дякую за неповторні враження та чудову музичну атмосферу. ІХ Міжнародний фестиваль «Мистецький храм» став для мене ще однією незабутньою сторінкою у житті»!

Також лауреатами стали: Наталія Виспінська м.Тернопіль, Христина Ючило Івано-Франківська область, Анастасія Піднебеснова м.Миколаїв, Дарія Краєвська м.Київ, Катерина Золотар Хмельницька область, Вероніка Філатова Донецька область, Марія Польчій Львівська область, Біляна Мітєва Одеська область, Вікторія Книш Тернопільська область, Матвій Івасенко Вінницька область, Андрій Гаврилюк м. Івано-Франківськ.

На сцені облмуздрамтеатру ім. Івана-Франка пройшов великий гала-концерт за участю переможців конкурсу фестивалю та зірок української естради: народних артистів України Ярослава Борути і Степана Гіги, заслужених артистів України Тетяни Піскарьової, Квітослави Гіга, Олега Кульчицького, популярного співака Степана Гіги (молодшого), володаря гран-прі минулорічного «Мистецького храму» Анастасії Тащенко, шоу-балету «Альянс», а також юних виконавців.

Усі учасники та переможці були нагороджені цінними подарунками та призами від благодійників та меценатів (4 шуби від «Дизайн-студії Марії Волосовської», 2 пари золотих сережок від ювелірного магазину Івана Миговича, 3 пари сережок від ювелірного дому «ЗАРІНА», планшет від приватного підприємства «Гойдалка», 2 сертифікати на брендовий одяг від магазину «ІНДІГО», 2 подарункові сертифікати від салон-магазину «Елегант-дидайн», м’ягкі іграшки від дитячого світу «Немовлятко», міні спікери від магазину «Іво-оптика», солодкі подарунки для всіх учасників від «Прикарпатського торгового дому»).