В роботі семінару взяли участь керівники спортивних шкіл Рогатинського, Богородчанського, Верховинського, Надвірнянського, Тисменицького, Тлумацького, Косівського, Калуського, Галицького, Городенківського, Долинського, Рожнятівського, Снятинського, Коломийського районів та міст Івано-Франківська, Болехова, Яремче, Калуша.

Семінар відкрив в.о. директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи Карабін М.Є., який в своєму виступі акцентував увагу на підвищенні заробітної платні тренерам-викладачам, що було основним питанням на нещодавному засіданні комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Будзак І.В. ознайомив присутніх з основними завданнями та пріоритетами департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації щодо підтримки діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл сфери освіти.

На зазначеному семінарі розглянуті наступні питання:

  1. Нормативно-правове забезпечення діяльності спортивних організацій.
  2. Планування та ведення документації тренерами-викладачами дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
  3. Техніка безпеки на спортивних об’єктах та під час проведення навчально-тренувальних занять.
  4. Атестація тренерів-викладачів. Документи, що подаються на розгляд атестаційної комісії та загальні вимоги до атестації тренерів-викладачів.

Питання нормативно-правового забезпечення діяльності спортивних організацій і планування та ведення документації тренерами-викладачами дитячо-юнацьких спортивних шкіл озвучили доценти кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Прикарпатського національного університету  імені Василя Стефаника відповідно Мальона С.Б. та                 Мочернюк В.Б.

З основними вимогами та заходами щодо дотримання техніки безпеки на спортивних об’єктах та під час проведення навчально-тренувальних занять ознайомив начальник відділу технічного нагляду департамету освіти,                                      науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Іваник Р.І.

З доповіддю про загальні та основні вимоги щодо атестації тренерів-викладачів виступив інструктор-методист обласної дитячо-юнацької спортивної школи Хлібкевич Л.Р.

Підсумовуючи роботу семінару, в.о. директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи Карабін М.Є. наголосив на те, що тільки спільними зусиллями спортивних функціонерів та підтримки органів виконачої влади, громадських та інших організацій можна досягнути успіхів у сфері розвитку дитячо-юнацького та резервного спорту.