За словами міського голови Руслана Марцінківа, жителі особисто звернулися до нього за сприянням в облаштуванні території. Адже мікрорайон не має депутата. Проте, завдяки активним мешканцям, двір таки зазнає перетворень. Двір доволі занедбаний, тому вирішили оновити його не поточним, а капітальним ремонтом., пишуть Версії з посиланням на сайт міського голови.

«Насправді, роботи охоплять не лише двір, але й проїзд до дитячого садочку «Троянда». Після влаштування дороги, приступлять до облагородження тротуарів, заміни дворової каналізації та бордюрних ліній», – розповів міський голова.

Очільник міста зауважив, що впродовж року вдається відремонтувати понад 50 адрес. Лише цьогоріч вже завершено – за 12-ма. Ще у 21- му дворі тривають ремонти, а на 12 – оголошені тендери.

Проблем чимало: від браку робітників, до вчасного фінансування. Проте Руслан Марцінків сподівається, що вдасться відремонтувати не менше півсотні й цього року. «Першочергово розпочинаємо з адрес, які найбільше потребують ремонтів. І вже крок за кроком, двір за двором – оновлюємо все місто. А взагалі моя мрія – щоб кожне подвір’я було впорядковане, зручне, з дитячим майданчиком та зоною відпочинку, І, звісно, – з новими мережами», – зізнався Руслан Марцінків.

Жителі прилеглих будинків також не приховують радості, бо вже зовсім скоро їхня дворова територія буде зручною та сучасною. Працівники управління капітального будівництва запевняють, що за сприятливих погодніх умов роботи завершать за два місяці.