Результат пошуку зображень за запитом "відключення газу"

Мешканці під’їзду одного з житлових комплексів на вулиці Сеченова, які на тривалий час залишились без газу, а відповідно і без тепла, вважають відключення свавіллям. Як їм повідомили у чаті Viber, весь корпус був відключений через одного неплатника, у якого, начебто, є значна заборгованість. Люди обурені і навіть готові судитися з газовиками, пишуть Версії.

“Згідно постанови “Про затвердження Правил постачання природного газу” передбачено припинення або обмеження постачання природного газу лише для кінцевого споживача або окремо його приладів. І аж ніяк не відключення всього під’їзду. У нас малі діти, і залишитись серед зими без газу і тепла – зовсім невесело”, – обурюються мешканці.

В свою чергу в компанії «Івано-Франківськгаз» назвали іншу причину вимушеного припинення газопостачання.

“17 грудня за даною адресою наші працівники проводили планову інвентаризацію газових приладів. Під час перевірки на ввідному газопроводі будинку було виявлено витік газу. Тому для його локалізації та ліквідації було припинене газопостачання. Після виконання робіт, відповідно до правил безпеки газопостачання, наші фахівці перевірили мережі на щільність за допомогою спеціального приладу манометру. Прилад показав падіння тиску в газопроводі. Тому працівники газового господарства повинні перевірити у кожній квартирі, чи нема витоку газу. Адже від цього залежить безпека мешканців дому. Після виконання всіх робіт вранці 18 грудня газопостачання було відновлене”, – розповідає Володимир Монюк, головний інженер Івано-Франківського відділення АТ «Івано-Франківськгаз».

Про проведення перевірки мешканці були повідомлені заздалегідь.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!