Картинки по запросу зно 2017

23 травня 2017 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури на базі восьми загальноосвітніх закладів м.Івано-Франківська.

Для участі в тестуванні з цього навчального предмета в Івано-Франківську зареєструвалося 2057 учасників. Українська мова і література є обов’язковим предметом для випускників загальноосвітніх закладів 2017 року, результат якого зараховується як оцінка за державну підсумкову атестацію.

Для проходження зовнішнього оцінювання з української мови і літератури з’явилося 1952 учасники, тобто 95 % від кількості зареєстрованих, не з’явилося  – 105 (5%). Один учень з майже двох тисяч учасників запізнився, тому не був допущений до тестування, пишуть Версії з посиланням на Департамент освіти та науки.

Також один учасник мав при собі мобільний телефон, що є порушенням вимог до проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування для даного учня було припинено, він покинув пункт ЗНО достроково та позбавив себе можливості поступати у ВНЗ цього року.

Проведення ЗНО відстежував 1 громадський спостерігач. Всі учасники зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури ретельно працювали над завданнями, використовуючи в повному обсязі наданий час.