24 січня на засіданні виконавчого комітету представили звіт про виконання «Програми цільового використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2015 – 2020 роки», пишуть Версії.

Згідно положень програми кошти, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, мають бути спрямовані виключно на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель, відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також, на проведення інвентаризації земель, проведення нормативно-грошової оцінки землі.

Використання цих коштів на інші цілі не допускається. Станом на січень 2019 році в міському бюджеті акумульовано 93.8 тисяч гривень вказаних коштів, які плануються використати в поточному році на інвентаризацію земель міста з метою: забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей, оформлення правовстановлюючих документів на сквери, пошук потенційно-привабливих ділянок для їх відчуження на земельних торгах, тощо.