Відкрив фестиваль студентський хор Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, пишуть Версії з посиланням на прес-службу Іваано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

“Пасхальний час, весна, День матері – чудовий час для проведення такого фестивалю. Це фестиваль професійних творів і надіємося, що до нас прибудуть колективи з усієї України. Просимо усіх брати активну участь і хай Бог благословить”, – звернувся до присутніх своїм словом Митрополит Володимир.

У свою чергу п. Микола Гобдич, засновник і керівник муніципального Камерного хору “Київ”, подякував усім організаторам фестивалю та заохотив до ще більшої праці, адже. за його словами, “хоча даний фестиваль ще молодий як дитятко, однак має великі перспективи стати першим в Україні”.

Пані Валентина Кузик, український музикознавець, представляючи СD-диск хору “Воскреіння” – “Микола Леонтович “Божественна Літургія”, відзначила високий професіоналізм виконання творів композитора Івано-Франківським Архікатедральним хором “Воскресіння” та заохотила все більше відкривати сакральну спадщину наших композиторів.

Володимир Рудницький, директор фестивалю та керівник камерного хору “Воскресіння”, говорячи про сучасний стан хорового мистецтва, заохотив “відновлювати усе українське і усе живе – мову, культуру і церкву”.

Програма фестивалю:

11 травня (п’ятниця)

15-00 год. – урочисте відкриття фестивалю

Концерт хору Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка (м. Львів)

Місце: Архікатедральний собор св. Воскресіння

18-00 год. – Презентація CD-диску хору «Воскресіння» – «Микола Леонтович «Божественна Літургія» (слово музикознавця, дослідника творчості М. Леонтовича Валентини КУЗИК (м. Київ)

Місце: Катехитичний центр при Архікатедральному соборі

19-00 год. – Концерт муніципального академічного камерного хору «Київ» за участю Лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, композитора Вікторії Польової

Місце: Архікатедральний собор св. Воскресіння

12 травня (субота)

15-00 год. – концерт Патріаршого хору собору св. Воскресіння УГКЦ та камерного хору «Sine Nomine» (м. Київ)

Місце: Музей мистецтв Прикарпаття [Художній музей]

18-00 год. – Великодній концерт учасників фестивалю

Місце: Архікатедральний собор св. Воскресіння

13 травня (неділя)

18-00 год. – урочисте закриття фестивалю

Гала-концерт присвячений 140-річчю від дня народження М. Леонтовича

Муніципальний академічний камерний хор «КИЇВ», камерний хор «SINE NOMINE» (м. Київ),

Патріарший хор собору св. Воскресіння УГКЦ (м. Київ),

Камерний хор «Воскресіння» (м. Івано-Франківськ)

Місце: Архікатедральний собор св. Воскресіння