Розважально-освітню програму “Tesla Energy Show” приурочили до 50-ї річниці ІФНТУНГ.

Серед експонатів були представлені: сходи Якова, плазмова куля, електрофорна машина, генератор ван де Граафа, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Найбільшу увагу серед глядачів отримав один з головних винаходів Нікола Тесла – Трансформатор Тесла. Для комфортного спостереження за цим явищем у кожне крісло були вмонтовані спеціальні навушники та окуляри, які організатори рекомендували одягти, оскільки котушка генерувала сильний шум і яскраву блискавку.

“Через реалізацію ідеї центру Тесли ми пробудимо інтерес до науки і техніки. Трансформатор стане його родзинкою. Він може живити електроенергією великі ділянки, цілі міста – ось головна ідея і гордість виставки”, – розповідає один із засновників наукового містечка “Нова енергія” Максим Карпаш.

Підготовка до відкриття експозиції тривала півроку. Більшість часу було витрачено на створення та тестування експонатів.

Цікаво, що про життя та винаходи Нікола Тесли було створено спеціальний мультик, який доступною мовою і термінами пояснює принцип штучного створення блискавки.

“Ми дотримуємося концепції навчання через гру і сподіваємося, що це шоу буде не лише цікаве дітям, а й корисним”, – пояснює  Андрій Яворський, член команди наукового містечка, доцент ІФНТУНГ.

Для всіх охочих, у четвер, 21 вересня, в науковому містечку “Нова енергія” буде влаштовано День відкритих дверей.