На зборах прийняли рішення про утворення Громадської організації «Івано-Франківське об’єднання учасників бойових дій, інвалідів війни та сімей загиблих», затвердили статут та обрали керівництво, пишуть Версії.

Організацію очолив Роман Федорик, в правління також увійшли Антон Галяс та Володимир Івасишин. Військовослужбовці не один рік захищали кордони України в найгарячіших точках АТО.

Роман Федорик у складі 80-ої десантно-штурмової бригади три роки перебував в зоні АТО, де виконував бойові завдання. Антон Галяс – боєць 25 батальйону «Київська Русь» – тільки два місяці тому повернувся з зони бойових дій. Нацгвардієць Володимир Івасишин більше року боровся з ворогом в Золотому, Станиці Луганській та Ма’р’їнці.

«Це все робиться для того, щоб про нас не забували, – обґрунтував ідею створення ГО Роман Федорик. – Поки ми на Сході, ми – потрібні, всі стараються допомагати. А коли повертаємось додому – потрібно самим відстоювати свої права».

На даний час понад 70 військовослужбовців, які побували в зоні бойових дій, виявили бажання вступити до ГО «Івано-Франківське об’єднання учасників бойових дій, інвалідів війни та сімей загиблих».

Основною метою діяльності організації є сприяння консолідації і координації зусиль осіб, які брали участь в бойових діях зон АТО, сімей загиблих, для захисту своїх політичних, економічних та соціальних прав.

Серед напрямів діяльності ГО – забезпечення надання оздоровчої, медичної і психологічної допомоги та сприяння вирішенню житлових проблем членів організації, в першу чергу інвалідам та сім’ям загиблих.