Перший випадок трапився в Івано-Франківську на вулиці Бандери, 10 (біля Центру переливання крові) в продуктовому магазині “Вавилон”. Повідомлення про пограбування надійшло близько 16:50 год від чергового  служби охорони. Зловмисники, прикриваючи обличчя шарфами, увірвалися в приміщення та погрожуючи предметом схожим на пістолет викрали виручку, яка становила 300 грн. На щастя, у момент пограбування у магазині не було відвідувачів, тільки продавець, пишуть Версії з посиланням на Станіславське ТБ.

На місці інциденту працювала слідчо-оперативна група, до роботи були залученні пошукові собаки.

 

Другий випадок трапився у той же день, близько 19:50 год, у продуктовому магазині “Неминай” на вулиці Білозіра.  Тут невідомі особи діяли за тією ж самою схемою, що і в першому магазині, тому правоохоронці об’єднали ці два випадки в одну кримінальну справу. Зловмисники увірвалися в приміщення коли там знаходилась тільки одна продавчиня та викрали близько 600 грн.

Наразі, у поліції створено окрему слідчо-оперативну групу. Правоохоронці проводять заходи на встановлення осіб причетних до здійснення пограбування.

Відкрито кримінальну справу за ст. 188 ч.3 КК України “Розбій”, якою передбачено від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.