Цього року “Дрібнота” розширюється, та відбудеться в суботу, 3 червня в парку Шевченка, щоб ще більше дітей із батьками змогли провести цікавий та насичений розвагами день, пишуть Версії.

У велоперегонах можуть взяти участь участь діти віком від 2 до 14 років. Щоб стати учасником, потрібно зареєструватись за посиланням: https://tinyurl.com/ltzjp4b    Попередня реєстрація є обов’язковою.

Переможці перегонів отримають призи та подарунки від організаторів та партнерів свята.

Усі, хто відвідає “Дрібноту”, зможуть взяти участь у цікавих ігрових атракціях, що будуть розташовані в невеликих наметах. Тут буде Лісова Школа, Смачне читання, уроки програмування  від Kid’IT, флор-болл, йога, картонове містечко, та інші. Також новинка цього року –  справжній міський пікнік.

Реєстрація на участь у велоперегонах для дітей від 2 до 14 років відкрита до 28 травня.

Такою була Дрібнота минулого року:

Dribnota Highlights from dopestarwork on Vimeo.

Цьогоріч вона буде ще цікавішою!

“Цього року на Дрібноті окрім велоперегонів та різних цікавих локацій ми організовуємо справжній міський пікнік. Запрошуємо брати коврики, пледи, сендвічі та провести з нами увесь день.

Для діток будуть працювати ігрові локаціїї: Смачне читання, уроки з програмування від Kid’IT, флор-болл, йога, Картонове містечко, Лісова Школа. Для дорослих ми організуємо зручні стильні лежаки -шезлонги, фуд-корт.   Усі бажаючі провести пікнік зможуть розміститись на ковриках і пледах на траві поблизу локацій. Буде багато атракцій, лимонад, сендвічі, цікаві призи та чудовий настрій! До зустрічі 3 червня в парку Шевченка. Запрошуємо на увесь день!” – організатори свята “Дрібнота”

Питання та коментарі: Юлія Ляхович, 050 665 14 65