У Франківську вчили, як контролювати нардепів за допомогою парламентських даних (ФОТОФАКТ)

На заході показали, як працювати із платформою rada4you.org, яка дозволяє читати парламентські дані.  Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Наприклад, ви можете подивитися, як голосували за той чи інший законопроект, заклавши свої параметри.

Платформу створювала група програмістів, і вона не є унікальною. Такий сервіс уже є в австралійських колег, його просто адаптували до Верховної ради України.

“Наша сьогоднішня мета – показати, що насправді це може бути корисним для вас продуктом”, – звернувся до присутніх аналітик.

Зокрема, розглянули профіль прикарпатського нардепа Юрій Дерев’янка. Платформа показує, що він позафракційний, обраний по Івано-Франківській області, був на 90% голосувань у ВР, голосував проти фракцій у 33%. Максимально голосував за декомунізацію.

За та проти голосував за законопроекти про “узурпацію” місцевої влади Президентом, за бюджет 2016 і 2017 року. Не голосує за підтримку індустріальних парків.

Також є категорії  “Усі голосування проти фракцій”, “Останні голосування”, “Друзі по голосуванню” тощо.

На платформі є розділ “Політики” – це перелік голосувань за законопроект/пакет пов’язаних законопроектів, які у сукупності впроваджують у дію конкретну позицію з певного питання. Кожна людина може запропонувати свою власну політику, передає “Галка”.

Є також розділи “Голосування” та “Візуалізація даних”. Тобто користувачі можуть легко знайти та інформацію, яка їх цікавить.