2.jpg
Уроки з вивчення дітьми військової підготовки з учнями старших класів провели працівники вибухотехнічної служби ГУНП в області. Дітям продемонстрували зразки озброєння та спецзасобів (міни, гранати, бронежилети, каски тощо) та роз’яснено правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Відтак показали як працює кінолог з службово-розшуковою собакою, яку правоохоронці залучають до розкриття злочинів при повідомленнях про замінування тих чи інших об’єктів, чи під час виявлення вибухових речовин, пишуть Версії з посиланням на ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області.

4.jpg

Заступник голови ГО “Воїн України”, військовий лікар АТО Андрій Белегай та лікар ДУ ТМО МВС Олеся Марковецька навчали та практично відпрацювали з хлопцями та дівчатами умінню та техніці надання першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях, зокрема у випадках при пораненнях.

5.jpg

За сприяння та професійно проведені заняття фахівцями-вибухотехнікамипредставники ГО “Воїн України” висловили подяку за надану допомогу вибухотехнічній службі ГУ НП в області, керівництву територіальної медустанови МВС України, а також особисто начальникові прикарпатської поліції Віктору Шкутову.

3.jpg