Результат пошуку зображень за запитом "спортивна ходьба"

З 19 по 20 жовтня Івано-Франківськ стане столицею легкої атлетики України. Адже саме впродовж двох днів місто прийматиме чемпіонат України зі спортивної ходьби. До Івано-Франківська завітають найкращі легкоатлети-скороходи зі всієї України, а також спортсмени з Туреччини, Угорщини, Польщі, Молдови, Білорусі, Португалії, Латвії та Ірландії. Змагатимуться на дистанціях 50, 20, десять, п’ять, три та кілометр.

Впродовж двох днів спортсмени розіграють 20 комплектів нагород серед дорослих, молоді, юніорів, дітей та 12 років та ветеранів.

“Дуже раді, що до нас долучилися різні міста. Загалом буде понад 220 учасників. Родзинкою є те, що міжнародна легкоатлетична федерація(ІААФ) внесла змагання в Івано-Франківську до переліку тих, де можна виконати норматив на літні Олімпійські ігри – 2020, що відбудеться у Токіо”, – каже міський голова Руслан Марцінків.

Урочисте відкриття змагань відбудеться у суботу, 19 жовтня, о 8:45. Перший старт о 9:00.

“Я рада, що Івано-Франківськ стає столицею спортивної ходьби. Ознайомилася з трасою, думаю що спортсменам вона сподобається, а щодо перекриття міста, думаю нічого страшного, у Європі до цього уже звикли. На змаганнях будуть присутні три міжнародні судді з Ізраїлю, Німеччини та Польщі”, – каже Олена Бех, президент легкої атлетики Вінницької області. 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!