Результат пошуку зображень за запитом "«Майбутнєфест. Народжені творити»"

Мета фестивалю – надихнути підлітків творити щось велике вже в юному віці, нагадати, що майбутнє не обмежується вибором серед 3-4 популярних професій, підказати, як і в чому можна розвиватися, щоб робота відповідала захопленням, а життя приносило задоволення.

Основними локаціями заходу будуть 2 лекторії – розповіді успішних підлітків з усієї України з найрізноманітніших сфер:  блогерів, бізнесменів, громадських діячів, письменників, мандрівників, спортсменів тощо.

Окрім цього, будуть функціонувати інші локації, зокрема: Алея можливостей, Сушка мрій, фотозона, відпочинкова зона. Наприклад, Алея можливостей – хороша нагода познайомитися з комерційними та некомерційними організаціями IT CLUSTER Academy, B2U, УАЛ, IT Step Academy, бізнес-школа Creators, РУНА та іншими молодіжними ініціативами.

З одного боку, це профорієнтаційний фестиваль, з другого – це зовсім інший спосіб  молодих людей зрозуміти і створити своє майбутнє, почути досвід інших, знайти однодумців, отримати підказку та допомогу. Як-от на Сушці мрій, де кожен охочий напише свою мрію і контакти на листку та повісить на Сушку або здійснить чиюсь: поділиться досвідом, створить спільну команду для проекту, стане ментором, другом тощо.

«Навіть у свої 15-16 років ми знаємо, що доросле життя – це не обов`язково спрощена схема: школа – універ – робота – пенсія. Це не обов`язково банальна рутина: робота – дім – робота. Доросле життя дуже цікаве, лиш треба знайти своє майбутнє. Саме для цього і потрібен наш Майбутнєфест. Подія, яка зможе створити мрії та відкрити можливості перед її учасниками. Очікуємо на заході, як своїх ровесників, так і старших гостей», – розповідає співорганізаторка фестивалю, 16-річна Ірина Сеник.

Організаторами «Майбутнєфест. Народжені творити» є молодіжна ініціатива «Дубль N», бізнес-школа Creators, Університет Короля Данила.

Для довідки:

Дубль N – молодіжна ініціатива, заснована у жовтні 2017, головним  вектором якої є створення сталої мережі активних підлітків у Івано- Франківську та активізація молоді.

Бізнес-школа Creators – освітній простір для підлітків 10-16 років, створений з метою виявити їх здібності, надати базові компетенції для  успішної самореалізації у майбутньому та допомогти реалізувати власні  комерційні та соціальні проекти з допомогою успішних тренерів і  менторів Івано-Франківська.

Університет Короля Данила – один з найпрогресивніших закладів вищої освіти Прикарпаття, який підтримує ініціативи молоді та надає місце та підтримку для реалізації проекту.

 

Контактна особа фестивалю Майбутнєфест:

Берлад Ірина: +380950081071, [email protected]