Українська інді-рок група 5 Vymir представляє свій другий студійний альбом “Нові Імена”, музичним продюсером якого став Петро Чернявський, відомий за співпрацею з “Океаном Ельзи”, Земфірою, Діаною Арбеніною та чималою кількістю інших артистів i колективів, автор проекту Peter and the Wolves, пишуть Версії з посиланням на  ТСН.

Альбом “Нові Імена” складається з 10 треків – вісім нових пісень та двох синглів Вічність та Холод у Волоссі, що були випущені раніше, у 2016 році. Музиканти працювали над новими треками протягом літа-осені 2016-го, а записали альбом за добу, усамітнившись у заміському будинку.

 

“Альбом “Нові Імена” – про єднання, про колективну енергію, про те, що нам варто триматись одне одного. Для нас дуже важливо, що цей альбом створювався у хорошій колективній атмосфері. Коли почались сесії запису, ми зробили це за добу, бо розуміли один одного і як музиканти, і як люди.

Що важливо – всі пісні були записані лайвом, саме тому вони звучать енергійно і живо.

Ми хочемо, щоб молода українська рок-сцена була об’єднаною, щоб музиканти разом їздили в тури, випускали спільні треки. Тому ми запросили різні групи знятись у нас в кліпі, намалювали їх на обкладинці”, – коментує Костянтин Почтар, гіртарист і вокаліст гурту.

У березні вийшов кліп на однойменну пісню “Нові Імена”, в якому, окрім музикантів 5 Vymir, знялися нові обличчя української незалежної музичної сцени. Концепцію продовжено в оформленні альбому і афіш концертного туру: на обкладинці, яку створив вокаліст і клавішник групи Вадік Лазарєв, теж зображені нові імена української музики: Sinoptik, Stoned Jesus, Sasha Boole, Grisly Faye, Andzh, Zapaska, Cardiomachine, а разом з ними учасники групи 5 Vymir.

 

16 квітня у Львові стартує концертний тур на підтримку альбому – наразі підтверджені концерти в Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Тернополі, Одесі й Херсоні – список міст оновлюється.

Презентація другого студійного альбому “Нові Імена” 5 Vymir в Івано-Франківську відбудеться 19 квітня о 20.00 в ресторані Urbane Spase 100. Вхід вільний.