Авторами робіт стали фотографи Назар Павлів, Юрій Паливода та Володимир Гарматюк, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Як зазначає Володимир Гарматюк, ідея виставки в іронічному погляді навколо себе та на себе зокрема.

«Виставка насправді доволі саркастична, це іронічна спроба посміятися над самим собою в першу чергу і над нами всіма. Оскільки це суспільство є відображенням нашого внутрішнього світу. Коли ходиш іншими містами, селами кидаються в очі такі речі, до прикладу пофарбовані паркани, перила мостів у синьо-жовтий колір. Їдучи тим мостом,грубо кажучи шлях трафляє,що ми можемо пофарбувати перила, а дорогу з ямами залатати не знаю чи коштів, чи клепки, чи бажання не вистачає. Я розумію, що на фарбу можливо й менше треба грошей, але може непотрібно тоді ці речі поєднювати», – розповідає Володимир Гарматюк.

Фотограф відмічає, світлинами, виставленими сьогодні хотілося б “приземлити такий патріотизм” :

«Можна малювати синьо-жовті нігті на свята, носити одяг державних кольорів, але в той час курити і кинути недопалок попри урну, або з’їсти морозиво та викинути обгортку на землю. Тобто це все хотілося приземлити, збити таку ейфорію, зануритися в цю багнюку, це болото якими ми насправді є. Хотілося показати те, якими ми є. Навмисне не кажу «вони», а саме ми, тому що ми також десь в чомусь такі іноді є. Це спроба позбутися цього», – зазначає автор.

На світлинах зображені слова Гімну на пакеті для продуктів, доля якого – смітник, оголошення про роботу за кордоном, наліплене на помальований синьо-жовто слуп, скручений шнурком державний прапор, кизяки і лабутени… Те, чим ми є, та над чим варто задумуватись кожному.

Виставку можна відвідати в робочий час театру ляльок ім. Марійки Підгірянки за адресою Незалежності 10а.