У Франківську відкрили читальний зал імені Богдана Гаврилишина (ФОТО)

Раніше він називався “загальний читальний зал”, а після того, як у приміщенні провели ремонт, вчена рада вирішила присвоїти йому ім’я почесного професора університету. Богдан Гаврилишин неодноразово тут був, долучився до розвитку української державності, допомагав Прикарпатському університету, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Стрічку на дверях залу урочисто перерізали проректор Сергій Шарин та Матей Батрук – онук Гаврилишина, який приїхав зі Швейцарії.

“Всі, хто знає Богдана Гаврилишина, знає, що йому завжди було важливо бути поруч молодих людей. Думаю, присвячення йому читальної зали – це хороший спосіб його вшанувати”, – сказав Батрук.

Сергій Шарин заявив, що будь-яка подія, пов’язана з книжкою – це приємна подія, адже в нас час молодь відлучається від книжки. Він сказав, що бібліотечна справа живе і буде жити. Висловив сподівання, що відкриття залу не буде просто формальністю, а що тут буде багато відвідувачів.

На відкриття залу завітали родичі Гаврилишина з України, представники від Національної скаутської організації України «Пласт», представники ректорату університету, викладачі та студенти. В оновленому залі показали короткий фільм про Богдана Гаврилишина, прочитали лекції про його життя.