http://www.mvk.if.ua/uploads/posts/2016-04/thumbs/1460034883_centr-subsidy-1_novyy-razmer.jpg

Офісне приміщення розраховане на 35 робочих місць. Новий центр спеціалізується виключно на обслуговуванні громадян з питань пільг на житлово-комунальні послуги і є автономним підрозділом департаменту соціальної політики, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

У штаті: 8 спеціалістів, які займаються прийомом документів, окремо – працівники, що видають результати призначення субсидії.

Крім того, є фахівці, які опрацьовують заяви, та представники місцевих підприємств-надавачів комунальних послуг населенню.

У центрі можна роздрукувати будь-яку необхідну довідку, тут же розмістили й архіви усіх галузевих справ. Простір, з огляду на функціональне призначення, поділений на окремі сектори, аби черги за різними послугами не перетинались і працівники на різних операціях не заважали один одному.

За словами заступника директора департаменту соціальної політики Руслана Зелика, проектували приміщення так, аби максимально оптимізувати роботу і забезпечити зручність мешканцям.

«Для нас важливо було відкрити такий центр, адже нині понад 32 тисячі франківців отримують субсидії. В час, коли тарифи значно зросли, важливо правильно організувати оформлення цієї пільги. Приміщення на вул. Грушевського непристосоване для такої кількості людей. Відкривши цей центр субсидій, ми хочемо допомогти франківцям та полегшити їм шлях до отримання відшкодувань витрат на оплату житлово-комунальних послуг», – розповів міський голова Руслан Марцінків.

До слова, додаткові місця для оформлення субсидій в Івано-Франківську вже функціонують за адресами: вул. Галицька,124, вул. Івана Павла ІІ, 4 та вул. Мазепи, 185.

Зауважимо, що Руслан Марцінків помічений в манії перерізання стрічок).

В Івано-Франківську розпочав роботу новий центр субсидій

 

В Івано-Франківську розпочав роботу новий центр субсидій