У Монастириськах одужали чотири медики | | Терміново новини Тернополя

Про це у студії Суспільного розповіла директорка КНП “Центр первинної медичної консультативно-діагностичної допомоги” Ольга Савчук, , пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

У всіх поліклінічних закладах міста ситуація однакова, каже Ольга Савчук. Звичайно, докарантинної кількості пацієнтів немає, бо ще не розпочалися профілактичні медичні огляди. Вони складають половину відвідувань упродовж робочого дня. Пацієнтам, які очікували у живій черзі, записатися на прийом телефоном допомагали сімейні лікарі.

“Звичайно, що такі люди були невдоволені – для них це було досить турботливо. Але ми просили та інформували всіх жителів міста про те, як треба себе вести”, – каже Ольга Савчук.

У майбутньому від формату живої черги планують відмовитися.

“Жива черга, по суті, не може існувати у тій реформі та у тій системі, яка є на сьогоднішній день, бо вони самі по собі покликані призводити хаос. Для чого ми вводили електронну систему скерувань, електронну систему реєстрації? Для того, щоб людина приходила на певну годину та отримувала певну послугу, а не сиділа у черзі та не витрачала свій час”, – розповіла Ольга Савчук.

Всі вузькі спеціалісти відновили свою роботу з 25-го травня. Обмеження діють тільки на профілактичні медичні огляди, на відвідування басейнів, відділень відновного лікування і денного стаціонару. У медзакладах діє температурний скринінг, і якщо температура тіла пацієнта буде вищою 37,2 градусів, то його не допустять на прийом до вузького спеціаліста. Також пацієнтам потрібно мати засоби захисту та дотримуватися дистанції.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!