Для гостей зіграли “Акустичні люди” на чолі з відомим автогонщиком та музичним виконавцем Олексієм Мочановим.

Співак розпочав вечір піснею “Старі фотографії” Скрябіна. Далі виконував авторські композиції. Розповів, що ще позавчора виступав у Авдіївці, а нині йому приємно грати тут. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Між композиціями він охоче розповідав публіці різні історії. Казав, що раніше в нього Франківськ асоціювався з місцем, де можна заночувати. Хоча розуміє, що тут живе чимало чудових відомих і не дуже людей – автогонщиця з дев’яностих Олександра Кодак, брати Вірастюки чи вже покійний Роман Матіяш. Останньому він присвятив окрему пісню.

Мочанов і жартував. Розповів, як якось шукав гуцулів. У Львові, Франківську, Коломиї та Шешорах місцеві йому казали, що ті живуть “вище”, а от у наступному Косові розчарували, що гуцули – нижче, інформує “Галка”.

Також він закликав людей, аби в ері Фейсбуку побільше спілкуватися наживо, хоча б телефоном.

Олексій Мочанов – відомий український суспільний діяч, кар’єра якого містить епізоди з автоспорту, журналістики, роботи на телебаченні, а також волонтерську діяльність. Авторський музичний проект Олексія Мочанова під назвою “Акустичні Люди” – це результат багатого життєвого досвіду, що знайшов втілення у піснях, які вже стали улюбленими серед українських радіослухачів.


Концерт Олексія Мочанова та гурту “Акустичні Люди” – це можливість послухати чудову музику у звучанні акустичних інструментів та поміркувати разом на вічні теми, які розкриває автор у текстах своїх пісень. Жага перемоги, цінність дружньої підтримки, любовна лірика та довгі подорожі – що може бути більш справжнім?