Вакарчук хотів компенсувати все – і довгу затяжну зливу, і минулорічний жовтневий концерт, скорочений через проблеми зі здоров’ям. Відтак публіка вперше викликала «Океанів» на біс десь 2 години після початку концерту (який, вже традиційно, розпочався з запізненням на годину), пишуть Версії.

В цей час стюарти дозволили зайти на стадіон «Рух» всім, хто слухав виступ улюбленого гурту в парку та кругом спортивної споруди. Отож, віддані фанати, які не змогли придбати квитки на концерт «Світового туру», отримали годину безкоштовного драйвового концерту.

Святослав Вакарчук подарував одну з улюблених пісень фанатів «На небі», під час виконання якого глядачі влаштували імпровізоване світлове шоу.

Звучали також старі та нові хіти, серед яких і «Друг». Коли музиканти попрощалися з франківцями вдруге, публіка не розходилась та ще раз викликала «Океанів» на сцену.

В першій фан-зоні на три голоси звучали назви пісень гурту «Еверест», «Машина» та «Обійми». В результаті Вакарчук таки вибрав «Еверест».

«Господи, Франківськ, ви – неймовірні! Дуже знаково, що ми завершимо цей концерт, який точно стане історичним, саме цією композицією», – відмітив співак.

Всі звикли, що виступи «Океану Ельзи» закінчує улюблена пісня мільйонів «Обійми».

Проте Святослав Вакарчук вирішив інакше.

«Франківськ. Я обійму тебе іншою піснею», – заявив зі сцени фронтмент гурту. Тому всім відданим фанаткам, яких не злякала злива, співак подарував пісну «Квітка», під час виконання якої таки звучали слова «Обійми мене, обійми мене, обійми… Так лагідно і не пускай..»

 

Читайте також:

Вибух емоцій: як Франківськ шаленів на концерті легендарного «Океану Ельзи» (фото+відео)

Ложка дьогтю в бочці меду: у Франківську на концерті “Океану Ельзи” викрали дві ростові фігурки Вакарчука

Святослав Вакарчук показав, на що перетворились його джинси після виступу в Івано-Франківську (фото)