Хлопці завітали до Івано-Франківська уже не вперше. Розпочали виступ із пісні, з якої пройшли на “Х-фактор” – “Без неї ніяк”. Але, як зазначив соліст гурту Сергій Танчинець, хлопці привезли, все ж таки, новий альбом, який “як би сказали старші люди, ви уже чули в інтернетах”. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Після кожної пісні хлопці дякували фанам, а люди, у свою чергу, підспівували. Найбільш ліричною виявилася пісня “Най би вже весна”, яку гурт присвятив бійцям, які воюють на Сході.

“Ми повинні подякувати їм, бо можемо зараз насолоджуватися цим концертом, а хлопці там. Хай війна би вже закінчилася, звісно, нашою перемогою”, – зазначив соліст гурту.

Окрім цього, хлопці багато жартували, виконували відомі світові хіти, які переспівали на шоу “Х-Фактор”. Зокрема, виконали “American woman” як “Ukrainian woman” та переспівали хіт Depech Mode “Wrong”.

Завершили концерт “Без обмежень”, як кожен виступ впродовж 18 років, піснею на слова поезії про Магдалину закарпатця Павла Чучки. У програшах зал повторював танцювальні елементи за солістом, бо хто не повторював би, “той какашка”, зі слів Танчинця, інформує “Галка” з місця події.

Однак потім хлопців викликали на біс, а після завершення концерту всі охочі могли взяти автограф у артистів та сфотографуватися з ними.