Як повідомили організатори масштабного дійства – Василь Шеремета та Наталія Чашечнікова – цьогоріч на франківській сцені виступила рекордна кількість учасників – майже 4000 тисяч танцівників.


Конкурс об’єднав танцівників різної вікової категорії, які демонстрували свої таланти в різних стилях – від класичного балету до стріт-денсу, пишуть Версії .

Серед журі можна було помітити зіркового хореографа Влада Яму, суперфіналістку телевізійного проекту «Танцюють Всі 9» Ілону Федорко, її колегу та суперника на телешоу артиста балету Богдана Урхова, провідну солістку львівського балету Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Христину Мордзік, президента Черкаського відділення Асоціації сучасного та естрадного танцю України Вікторію Сухенко, педагога-хореографа по классу contemporary dance тренувального табору телепроекту «Танцюють Всі» Анастасію Коваленко, відомого балетмейстера з Рівного Олену Присяжненко.

Завершився фестиваль святковим гала-концертом, на який завітало вище керівництво міста та області. Мер Франківська Руслан Марцінків подякував організаторам за таке неймовірне шоу і подарував грошовий сертифікат.
Фото Руслан Марцінків.

В свою чергу Василь Шеремета вручив кошти, зібрані від продажу квитків в другий фестивальний день, та сертифікати від партнерів дітям трьох загиблих учасників АТО.

 

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

На гала-концерті також виступив неперевершений юний переможець «Танцюють Всі 9» Міхай Унгуряну.

Відео George Drozdov