У Франківську водій кинувся до дівчини з битою, ледь не збивши її перед цим на переході (ВІДЕО 18+)

Франківка Катерина Котович вчора близько 20 00 год на вулиці Галицькій, біля автобусної зупинки “Целевича” переходила дорогу на зелене світло пішохідного світлофору. При переході перед нею різко зупинився автомобіль. Дівчина налякалась, а згодом водій з битою вибіг до дівчини виясняти стосунки, пишуть Версії.

“Йшовши по тротуару, я помітила, що водій обігнав мене і зупинився на повороті вул.Витвицького. Я зауважила, що він вийшов з машини і чекав на мене. Я включила камеру, бо побачила у його руці дерев’яну биту. Коли підійшла, почула жахливі погрози у свою сторону. Крім погроз, водій автівки замахнув битою перед моїм обличчям, також з лайками і погрозами. Особливо наголошував на тому, що знайде мене…”, – переповіла дівчина “Галці”.

До слова, інцидент на дорозі бачили кілька перехожих, які зупинилися. Однак коли помітили водія з битою, у конфлікт не втрутилися. Він пригрозив поламати “дитині” пальці, а коли почув, що пішохідці 30 років, наказав закрити “ї№;?ник, бо зараз “пе№;*бу два рази”.

Водій поїхав, а Котович запам’ятала номери машини, викликала поліцію та написала заяву про погрози.

Опубліковано Katya Kotovych Четвер, 31 січня 2019 р.

У коментарях до відео з’явився і герой відео Василь Струк. Він пояснив свою позицію і поведінку:

Я виїхав від аптеки БАМ повернув на право дівчина тупо вискочила, я претормозив, машину занесло, сказав куда вискакуєш дивись по сторонах, нехай напише як вона розкідала пальцями фак, фак! Матами розкідала шо це льобого зачіпить, зробила з себе божу коровку. А палка собою, просто заді йшли два мужика! Я дівчат неб’ю це не по мужски, но вона довела до такого стану шо там нереально стриматися, а шо вона дальше несла, треба трошки провчити цих малолітніх факальщиків, може я і переборщив, но деякі шофера мене поймуть! Не треба тут зразу з мене робити звіра! Ще раз пояснюю всім палка бралась не для дівчини, заді йшли два тіпа я думав що вони з нею, пешоходи дуже неуважні. Незнаю наполовину правий, наполовину може не, мене облила грязю, нехай на себе би глянула з боку!!!!!”, – пише керманич у групі Франківські теревені.