У Франківську водій маршрутки висадив дівчинку вночі біля лісокомбінату

Про випадок у Фейсбуці розповів Володимир Палійчук.

“Мені подзвонила донька (13 років) і сказала, що вона йде додому пішки, бо водій маршрутки висадив її і сказав “тут недалеко, перейдеш, мені треба в гараж”. Зупинився він на вулиці Ребета, а перейти треба на вулицю Дудаєва.

Уявіть – дівчинка 13 років, в темну пору доби по території лісокомбінату, де купа бродячих псів і територія не освітлюється… Маршрут №25 – перевізник ТОВ “Корида Транс”.

Приїхавши до них в гараж розібратися в ситуації, застав цього мудака за кермом маршрутки БУХОГО!!! (з моменту, коли дитина подзвонила, до моменту, коли я приїхав, пройшло приблизно 30-40 хв).

Під час нашої “розмови”, він (як я з’ясував під час нашої “дружньої розмови” звати його Хомуницький Ігор) заявив, що йому нічого не буде, бо він уже не на маршруті, а випив тільки що.

Народ, я сам не завжди п’ю тільки чай і добре знаю, що такий перегар “тільки що” не получиться. Очевидно, що він п’яний возив людей.

P .S. І як він завтра має зранку виїхати на маршрут, якщо наскільки мені відомо така кількість алкоголю до ранку не вийде з організму”, – написав чоловік.

У коментарі до допису керівник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак попросив чоловіка зайти в кабіент 203 в управління транспорту МВК та написати скаргу. Результатом її має бути звільнення водія та його вибачення, а перевізник має бути оштрафований на 850 гривень.