Результат пошуку зображень за запитом "діти спорт"

Загалом у місті протягом 2018 року провели кілька десятків спортивно-масових заходів. На засіданні виконавчого комітету Сергій Новак відзвітував про виконання міської програми розвитку масового спорту.

У 2018 року у місті провели спортивні естафети з нагоди Дня батька, сімейні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», 12 спортивно-масових заходів у пришкільних таборах, 16 спортивних змагань «Спорт для всіх у кожному дворі», десятки заходів у ДНЗ, присвячених дню захисту дітей, дню фізичної культури. Також дошкільнята взяли участь у Олімпійському дні. Були проведені змагання з шахів, настільного тенісу та дартсу серед людей похилого віку.

У 2018 році вперше в Івано-Франківську, спільно з федерацією легкої атлетики Івано-Франківської області було започатковано та проведено міську дитячо-юнацьку легкоатлетичну лігу. Переможцем ліги стала команда ЗОШ № 2, яка представила Івано-Франківськ у західноукраїнській легкоатлетичній лізі, де виборола третє місце.

Загалом протягом року спортивно-масовими заходами було охоплено близько 2.5 тисяч дітей, оскільки їх організацією займалась тільки одна людина. У вересні штат збільшили на 2 працівники, тож на наступний рік мер поставив завдання залучити мінімум 20 тисяч учасників.

“Тільки міні-турнір з футболу може охопити до 10 тисяч учасників, якщо він грамотно організований, – відмітив мер Руслан Марцінків. – Он скільки дітей без діла бігає, залучайте їх до масового спорту”.