Біля пам’ятника Герою України Чорноволу відбувся мітинг-реквієм, на який прийшли керівники міської влади, міський голова Руслан Марцінків, представники громадських організацій, мешканці Івано-Франківська, пишуть Версії.

Учасники заходу тримали національні прапори та партійні прапори ВО “Свобода”.  Священики  відслужили поминальну панахиду за Чорноволом. Учасники віче пам’яті хвилиною мовчання вшанували пам’ять Чорновола. До пам’ятника кошики з квітами від громади міста та міської влади.


Міський голова Руслан Марцінків у своєму виступі зазначив, що всі біди України від того, що на чолі держави не стоїть український патріот, яким був В’ячеслав Чорновіл.

“Мені сьогодні пригадалося, що коли я ще був маленьким, то доводилося чути бесіди (коли В’ячеслав Чорновіл балотувався в президенти), що то ще не на часі. Але в житті час може і не настати. Тому що українських патріотів завжди або дискредитували, або поміщали в тюрми, або вбивали.

Тому час українських патріотів в нашій державі рано чи пізно повинен настати. Три роки пройшло, як ми обирали президента. теж лунали голоси “не на часі обирати українського патріота”. Що ми зараз маємо? Маємо сина Вітренко на посаді заступника “Нафтогазу”, маємо сьогодні торгівлю з окупантом, маємо зубожіння людей, маємо олігархічні клани, котрі роздирають кожну область… А що би було, якби президентом став Чорновіл? Очевидно, що країна пішла б в іншому напрямку”, – наголосив у своєму виступі міський голова.

Нагадаємо, що вчора Руслан Марцінків через хворобу знову пропустив суд, на якому мали розглядали справу щодо вчинення міським головою адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.