Іменні таблички встановили на фасаді професійного  ліцею автомобільного транспорту та  будівництва, де свого часу навчалися загиблі поліцейські, пишуть Версії з посиланням на Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Нагадаємо, старший прапорщик спеціальної роти міліції Володимир Шарабуряк загинув у травні 2014 році в збитому терористами  гелікоптері «МІ-8»  поблизу м. Слов’янськ, що на Донеччині. Молодший сержант батальйону патрульної служби  міліції особливого призначення «Івано-Франківск»  Михайло Погорєлов загинув  у серпні 2014 році, під час виходу з Іловайського котла так званим «зеленим коридором». Смерть спіткала Михайла біля села Катеринівка.

Вшанувати загиблих правоохоронців, які посмертно нагороджені орденами «За мужність» І та ІІІ ступенів, прийшов керівник  Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, рідні та друзі, бойові побратими, студенти і викладачі навчального закладу.

Зі словами скорботи до присутніх звернувся  Володимир Голубош:

«Хлопці віддали найдорожче – своє життя. Єдине, що ми можемо зробити – не забути Героїв. Тому сьогодні вшановуємо їх пам’ять відкриттям цим дошок. Ці правоохоронці залишаться завжди у наших спогадах та у пам’яті побратимів. Володимир і Михайло – приклад для інших».

Крім того, начальник поліцейських Івано-Франківщини подякував батькам за виховання   синів – справжніх патріотів, які до останнього були вірні Присязі правоохоронця «Служити та Захищати». Володимир Голубош сказав, що й нинішнє і наступні покоління працівників прикарпатської поліції завжди пам’ятатимуть героїчний вчинок своїх колег, які ціною власного життя захищали державність.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків висловив співчуття родині та закликав пам’ятати подвиг земляків.

Насамкінець, подяку висловили і матерям загиблих. Адже вони стали зразком відданості службовому обов’язку та Україні. У свою чергу, мама Володимира Шарабуряка – пані Ольга – додала:

«Я прийшла, щоб вшанувати пам’ять свого сина, який загинув на Сході. Болячи розуміти, коли втрачаєш рідну дитину. Але мій син – Герой. Хочу, щоб подвиг ціною життя не забувався».

Також, розповідаючи про сина, вона згадує, що той ніколи не жалівся, хоча на фронті було дуже нелегко.

Вічна пам’ять Героям!

Сектор комунікації

поліції Івано-Франківщини

© Івано-Франківська область: https://if.npu.gov.ua/news/zagalna-informacziya/u-frankivsku-doshkami-poshani-vshanuvali-zagiblix-na-sxodi-krajini-pravooxoroncziv-volodimira-sharaburyaka-ta-mixajla-pogorjelova/