У Франківську зібрався круглий стіл для обговорення формату навчання у школах в новому навчальному році. Перед цим батьки та громадські активісти зібрались на Вічевому майдані. Вони виступили проти дистанційного навчання, пишуть Версії.

Опісля в мерії розпочався круглий стіл.

“В Івано-Франківську розпочнуть роботу 106 навчальних закладів. Зараз йде підготовка до нового навчального року. В місті найбільше першачків за всі роки. Ми починаємо роботу з 1 вересня в традиційному режимі. Бо найголовніше завдання школи – надати якісну освіту”, – відмітив директор департаменту освіти Ігор Максимчук.

За його словами, у Франківську також готові і до дистанційного навчання.

“З 12 березня навчальні заклади перейшли на дистанційне навчання. Ми не зовсім були готові, але ми зробили вдалий проект. Телеуроки пройшли на високому рівні. Звичайно, що ми зараз готуємося й до дистанційного навчання, проводимо в кожен навчальний кабінет дротовий інтернет”, – повідомив Максимчук.

Хоча в департаменті відмічають, що досі невідомо, який буде формат навчання, поки не надійдуть роз’яснення з профільного міністерства.

“Підкреслюю, що школи з нового навчального року в Івано-Франківську будуть готові до повноцінного навчання. Але в будь-якому разі, всі франківські заклади готові до всіх видів навчання -чи дистанційного чи в умовах карантину”, – резюмував головний освітянин Івано-Франківська.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!