Дорослі допомагають облаштовувати вулицю, а малеча дбає про те, щоб навантажувач не стояв без діла та наповнюють вулицю дитячим сміхом.
Місцеві кажуть – вулицю не впізнати. Адже ще зовсім нещодавно нею не можна було ні пройти, ні проїхати.
«Влітку – це були порохи, а весна-осінь – болото. Голосували не лише вулицею та знайомими, а й стояли просто біля великих магазинів та просили людей проголосувати. Багато хто не вірив, що ми виграємо. Дуже тішимося, що спільними зусиллями нам це все ж вдалося. Адже це перший ремонт тут з 1992 року», – розповіла авторка проекту Оля Миронів.
Начальник управління інфраструктурної політики Департаменту житлової та комунальної політики та благоустрою Назарій Рогів розповів, що поширеною європейською практикою є не облаштовувати тротуари на вулицях, де не часто їздять автомобілі. Тому хороший вихід – безбар’єрний широкий проїзд. Такий підхід обрали і на вулиці Уляни Кравченко.
«Мешканці тут дуже активні – долучаються до проведенню робіт. Вулиця доволі непроста, бо є дуже вузькою. Тому це створює певні незручності щодо планування. Крім того, це приватний сектор. Тому важливо зробити правильний рівень вулиці, щоб вода на ній не затримувалася. Ми прийняли нетипове для міста, та й цілої країни рішення – з двох боків вулиці зроблені смуги з екобруківки. Ці смуги краще пропускають воду в ґрунт, тож вода не має зупинятися на вулиці та подвір’ях, а буде сходити в ґрунт», – розповів Назар Рогів.
Міський голова Руслан Марцінків поділився, що цього року були певні затримки з фінансуванням.
«Ми стараємося зробити все, щоб проекти були реалізовані цього року чи були перехідними. Наступного року плануємо збільшити фінансування, хочемо більше коштів виділити й на категорію «Дороги». Хочеться, щоб активніше долучалися й мешканці ОТГ до написання проектів. Тому наступного року “Бюджет участі” буде і коштів на реалізацію проектів стане більше!», – підсумував Руслан Марцінків.
Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!