news-image: У Франківську зафіксували найнижчу зарплату – 808 гривень

За словами начальника відділу координації закупівель та цінового моніторингу управління економічного та інтеграційного розвитку Тетяни Штогрин-Коржан, протягом лютого-травня в Івано-Франківську проводився моніторинг функціонування тимчасових споруд, пишуть Версії з посиланням на  Бліц-Інфо.

Відтак за результатами моніторингу було встановлено, що в місті розміщено близько 500 тимчасових споруд. З них функціонують 349, які мають діючі дозволи на розташування.

Основна частина з них – 73% (256) знаходиться в ІІІ зоні, тобто поза центральною частиною міста, а також 10% (34) – в ІІ зоні та 17% (59) – в І зоні.

У 46 тимчасових спорудах здійснюється реалізація продукції місцевих товаровиробників, таких як: ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» (22), ТДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод» (10), ПАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика» (8), ТДВ г/х «Перлина» (5), ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат» (1). Крім місцевих товаровиробників в 50 МАФах здійснюється продаж важливої для мешканців міста соціальної продукції.

Тільки цього року вже надано дозволи на розміщення 56 нових тимчасових споруд.

«Також в рамках моніторингу було проведено аналіз кількості найманих працівників та розміру їх середньомісячної заробітної плати. Так, найнижчий рівень зарплати було зафіксовано 808 грн., найвищий рівень – 4722 грн., середній показник при цьому склав 3035 грн», – зауважила Тетяна Штогрин-Коржан.