Про це Суспільному Карпати розповів голова Army MMA Назарій Кішак.
За його словами, чимало суперечок виникло щодо практичного втілення програми Army MMA.
“Ветерани переконані, що такі змагання як ветеранський спорт, є спортом для обраних осіб, і він не має масового характеру. А наша стратегічна ціль – зробити саме спорт доступним для кожного, забезпечивши інфраструктуру, розгалужену систему і можливість кожному за місцем проживання займатия будь-яким видом спорту”, – наголосив Назарій Кішак.
Засновиники Army MMA створили цілісну реабілітаційну програму, учасники якої досягають відчутних спортивних результатів і, як наслідок, покращують і психологічний стан.
Менеджер проєкту Микола Блащук підкреслив, що і медична, і спортивна реабілітація повинні застосовуватися комплексно.
До проєкту планують залучити структурні підрозділи Нацполіції, Нацгвардії, СБУ, ЗСУ, Державної прикордоної служби та Міністерство соціальної політики.
“За результатами цієї наради ми сформулюємо протокол зборів, який буде подано через Міністерство у справах ветеранів та Міністерство соціальної політики. Це проведемо на офіційному рівні зі створенням робочої професійної групи, яка дозволить нам опрацювати питання спортивної реабілітації ветеранів, щоб створити персоналізовану опіку над кожним ветераном,” – підсумував координатор зборів Олег Курпіль.
Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!